LPF-25D-15 Meanwell 25W Dim Edilebilir Led Güç Kaynağı (Trafosu)
Hemen Al
Lpf-25d-15
Mean Well Led Sürücü Serisi Lpf-25d
25 W, Evrensel Giriş, 3'ü 1 Arada Karartma İşlevi (Harici Voltaj 1 - 10 V Dc, Pwm, Potansiyometre) Ve Sabit Akım İle Plastik Bir Muhafaza İçinde (Ip67) Led Sürücüler. Bu Cihazlar Yerleşik Bir Aktif Pfc İşlevine Sahiptir Ve Aşırı Yük (Otomatik Kurtarma), Kısa Devre Ve Aşırı Gerilime Karşı Korumalıdır. Led Aydınlatma Uygulamaları İçin Uygundurlar Ve Ul1310 Sınıf 2, En61000-3-2, Sınıf C, En55015, En61347-1 Ve En61347-2-13 İle Uyumludurlar. Bu Ortalama Kuyu Serisinin Aşağıdaki Türlerini Sunuyoruz: Lpf-25d-12, Lpf-25d-15, Lpf-25d-20, Lpf-25d-24, Lpf-25d-30, Lpf-25d-36, Lpf-25d -42, Lpf-25d-48 Ve Lpf-25d-54.
  • Tek Çıkış
  • Çıkış: 25 - 25,44 W
  • Dayanım Gerilimi I/Po/P: 3750v Ac
  • Çalışma Sıcaklığı: -35 İla +70°C
  • Boyutlar: 148x40x32mm