LRS-200-24 Yüksek Verimli Kapalı Tip 200 Watt 24 Vdc 8.8 Amper Güç Kaynağı
Hemen Al
Meanwell Lrs-200-24 Volt 8.8 A Smps Güç Kaynağı
kısa devre, aşırı yük, aşırı gerilim korumalı
Ev aletleri için IEC / EN 60335-1 (PD3) ve IEC / EN61558-1, 2-16'ya uygunluk
Güç açık için LED göstergesi
Yük gerektirmeyen güç tüketimi <0,75 W
70 C'ye kadar yüksek çalışma sıcaklığı
Yüksek verimlilik, uzun ömür ve yüksek güvenilirlik
3 yıl garanti
Marka: Mean Well
Ürün Kategorisi: Anahtarlama Güç Kaynakları
Rohs: Uyumlu
Çıkış Akımı Kanal 1: 8,8A
Çıkış Voltajı Kanal 1: 24VDC
Çıkış Gücü: 211.2 W
Giriş Voltajı: 90 VAC - 132 VAC/180 VAC - 264 VAC, 240 VDC - 370 VDC
Çıktı Sayısı: 1 Çıktı
İzolasyon Gerilimi: 3kV
Montaj Şekli: Şase
Uzunluk: 215 mm
Genişlik: 115 mm
Yükseklik: 30 mm
Seri:  LRS-200
Giriş Frekansı: 47Hz - 63Hz