XLG-75-H-AB Meanwell 75 Watt 1300-2100mA Sabit Güç Ayarlanabilir Güç Kaynakları
Hemen Al
XLG-75-H-AB
Mean Well XLG-75 serisi LED güç kaynakları
Sabit akım ve sabit voltaj ile metal muhafaza (IP67) içinde LED anahtarlamalı güç kaynakları(XLG-75-12/24-A) veya sabit güçle (XLG-75-L/HA). XLG-75-L/H-AB tiplerinde ayrıca 3'ü 1 arada karartma işlevi bulunur (10V PWM, 0 - 10V DC, potansiyometre). Bu cihazlar ayrıca 100 - 305V AC evrensel giriş, dahili PFC devresi ve düşük yüksüz güç (<0,5W) özelliklerine sahiptir. LED aydınlatma uygulamaları için uygundurlar ve kısa devreye, aşırı akıma, aşırı gerilime, aşırı sıcaklığa ve aşırı yüke karşı akım sınırlaması (otomatik geri kazanım) ile korunurlar. Bu güç kaynakları, EN61347-1, EN61347-2-13 ve EN62384 güvenlik standartlarına, EN55015, EN61000-3-2 Sınıf C, EN61000-3-3 ve EN61547 EMC standartlarına ve 6 kV'a kadar bir dalgalanma bağışıklık düzeyine uygundur. L tipi hariç, tüm versiyonlar SELV uyumludur. XLG-75-12-A, XLG-75-24-A, XLG-75-LA, XLG-75-HA, XLG-75-L-AB ve XLG-75-H-AB tiplerini taşıyoruz.
  • tek çıkış
  • Güç: 60 - 75 W
  • Giriş voltajı aralığı: 100 - 305V AC (47 - 63Hz), 142 - 431V DC
  • maksimum ani akım: 50A
  • İzolasyon gerilimi I/PO/P: 4200V AC
  • İzolasyon gerilimi I/P-FG: 2100V AC
  • Yalıtım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -40 ila +90°C