XLG-100-H-AB Meanwell 100 Watt 1750-2780mA Sabit Güç Ayarlanabilir Güç Kaynakları
Hemen Al
XLG-100-H-AB
Mean Well XLG-100 serisi LED güç kaynakları
100 W, evrensel giriş, sabit voltaj/sabit akım (karma mod), düşük yüksüz güç ve SELV çıkışı (XLG-100-L_ hariç) ile metal gövdede (IP67) LED anahtarlamalı güç kaynakları. Bu cihazlar dahili bir PFC devresine sahiptir ve aşırı yük (otomatik kurtarma), aşırı akım, aşırı sıcaklık, aşırı gerilim ve kısa devreye karşı korumalıdır. LED aydınlatma uygulamaları için uygundurlar ve EN61347-1, EN61347-2-13, EN62384, EN55015, EN61000-3-2 Class C, EN61000-3-3, EN61547 ve 6kV Aşırı Gerilim Bağışıklık Seviyesi ile uyumludurlar. Kısılabilir olmayan XLG-100-12-A ve XLG-100-24-A versiyonlarını, sabit güç kaynakları XLG-100-LA ve XLG-100-HA'nın yanı sıra XLG-100-L-AB versiyonlarını sunuyoruz ve sabit güç ve 3'ü 1 arada karartma işlevli (0 - 10V DC, 10V PWM, potansiyometre) XLG- 100-H-AB.
  • tek çıkış
  • Güç: 96 - 100W
  • Giriş voltajı aralığı: 100 - 305V AC (47 - 63Hz), 142 - 431V DC
  • maksimum ani akım: 50A
  • Yüksüz güç: <0,5 W
  • İzolasyon gerilimi I/PO/P: 4200V AC
  • İzolasyon gerilimi I/P-FG: 2100V AC
  • Yalıtım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -40 ila +90°C
  • Boyutlar: 140x63x32mm