WDR-120-12 Meanwell 120 Watt 12 Vdc 10 Amper Ray Montaj Switching Güç Kaynağı
Hemen Al
WDR-120-12
Mean Well DIN raylı güç kaynağı serisi WDR-120
120W, evrensel giriş, dahili DC OK röle kontağı ve vida terminalleri (dokunma koruması) ile kapalı bir muhafaza içinde anahtarlama güç kaynakları. Bu cihazlar tek / iki fazlı girişe sahiptir ve aşırı yüke (otomatik kurtarma), aşırı gerilime ve ayrıca kısa devreye karşı korumalıdır. DIN rayına montaj için uygundurlar ve EN61000-6-2, EN50082-2, EN55032 ve EN61204-3 sınıf B ile uyumludurlar. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki türlerini sunuyoruz: WDR-120-12, WDR-120 -24 ve WDR-120-48.
  • tek çıkış
  • çıkış: 120W
  • giriş voltajı: 180 - 550V AC (47 - 63Hz), 254 - 780V DC
  • maksimum giriş ani akımı: 50A
  • kaçak akım: <3,5mA
  • çıkış voltajı ayarı: +%20
  • aşırı yük koruması: %105 - 130
  • dayanım gerilimi I/PO/P: 3000V AC
  • dayanım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • dayanım gerilimi O/P-FG: 500V AC
  • çalışma sıcaklığı: -25 ila +70°C