TS-3000-212B 3000W Tam Sinus DC/AC İnverter
Hemen Al
  • Meanwell 12V İçin 120V Güç İnverteri
  • Ture Sinüs Dalga Çıkışı (THD<3%)
  • Yüksek Dalgalanma Güç 6000W Kadar
  • Yüksek Verimlilik Kadar 92%