NDR-480-48 Meanwell 480 Watt 48 Vdc 10 Amper Ray Montaj Switching Güç Kaynağı
Hemen Al
NDR-480-48
Mean Well DIN rayı güç kaynağı serisi NDR-480
Mean Well'den DIN rayına montaj için 480 W kapasiteli anahtarlamalı güç kaynakları, vidalı terminaller (dokunma koruması), evrensel giriş ve bir LED göstergesi mevcuttur. Bu cihazlar aşırı yük, aşırı gerilim ve kısa devre koruma özelliklerinin yanı sıra fansız bir tasarıma da sahiptir. EN50082-2, EN61000-6-2, EN62368-1, EN55032 standartlarının yanı sıra EN61204-3 ve EN61000-3-2/EN61000/-33 standartlarının B sınıfına uygundurlar. Mean Well DIN ray anahtarlamalı güç kaynakları, çeşitli uygulamalarda güvenilir performans sağlarken, yukarıda belirtilenler gibi güvenlik standartlarına uygunluğu da sağlar. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki türlerini sunuyoruz: NDR-480-24 ve NDR-480-48.
  • tek çıkış
  • çıkış: 480W
  • giriş voltajı: 90 - 264V AC (47 - 63Hz), 127 - 370V DC
  • maksimum giriş ani akımı: 35A
  • kaçak akım: <2mA
  • çıkış voltajı ayarı: +%15
  • aşırı yük koruması: %105 - 130
  • dayanım gerilimi I/PO/P: 3000V AC
  • dayanım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • dayanım gerilimi O/P-FG: 500V AC
  • çalışma sıcaklığı: -20 ila +70°C