Meanwell SHP-10K-55 Yüksek Verimli 10000 Watt Trifaze Paralellenebilir 55 Vdc 131 Amper Standart Güç Kaynağı
122,876.56 TL + KDV
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
Hemen Al
SHP-10K-55
Mean Well güç kaynağı serisi SHP-10K
Kapalı bir muhafazada 10.000W, programlanabilir çıkış voltajı, paralel fonksiyon (4 üniteye kadar / maks. 40kW), dahili uzaktan AÇMA/KAPAMA kontrolü, 3 fazlı AC girişi ve yardımcı güç ile anahtarlama güç kaynakları. Bu cihazlar dahili aktif PFC fonksiyonuna sahiptir ve aşırı yük, fan arızası, aşırı voltaj, aşırı sıcaklık ve kısa devreye karşı korumalıdır. Hava soğutmalı (SHP-10K_) veya su soğutmalı (SHP-10K-_L) olup, CAN veri yolu arayüzüne sahiptir ve EN62368-1, EN55032 sınıf A, EN55032 sınıf B, EN55011 sınıf A ve EN55011 sınıf B ile uyumludur. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki tiplerini sunuyoruz: SHP-10K-55, SHP-10K-55L, SHP-10K-115, SHP-10K-115L, SHP-10K-230, SHP-10K-230L, SHP-10K-380 ve SHP-10K-380L.
  • tek çıktı
  • çıkış: 7200 ila 10.000W
  • giriş voltajı: 340 ila 530V AC (47 ila 63Hz)
  • giriş akımı: 40A
  • kaçak akım: <6,5mA
  • aşırı yük koruması: %100 ila %105
  • Dayanım gerilimi I/PO/P: 3750V AC
  • gerilim dayanımı I/P-FG: 2000V AC
  • dayanım gerilimi O/P-FG: 1250V AC
  • çalışma sıcaklığı: -30 ila +70°C