Meanwell RST-5000-24 Yüksek Verimli 5000 Watt Paralellenebilir 24 Vdc 200 Amper Standart Güç Kaynağı
Hemen Al
RST-5000-24
Mean Well güç kaynağı serisi RST-5000
5000 W, dahili uzaktan AÇMA/KAPAMA kontrolü, paralel fonksiyon, dahili yardımcı güç, fan, dahili uzaktan algılama fonksiyonu, 3 fazlı AC girişi ve vidalı terminallere sahip kapalı bir muhafaza içinde anahtarlama güç kaynakları . Bu cihazlar yerleşik aktif PFC fonksiyonuna sahiptir ve aşırı yüke, fan arızasına, aşırı sıcaklığa, aşırı gerilime ve kısa devreye karşı korunur. 20kW'a (3+1 ünite) kadar aktif akım paylaşımına uygundurlar ve EN55032/EN55011 sınıf A ve EN55032/EN55011 sınıf A ile uyumludurlar. Çıkış voltajı ve sabit akım seviyesi programlanabilir. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki türlerini sunuyoruz: RST-5000-24, RST-5000-36 ve RST-5000-48.
  • tek çıkış
  • çıkış: 4800 - 5040W
  • giriş voltajı: 3x 3 telli 196 ila 305V AC (47 ila 63Hz) / 3x 4 telli 340 ila 530V AC (47 ila 63Hz)
  • maksimum giriş ani akımı: 50A
  • kaçak akım: <3,5mA
  • çıkış voltajı ayarı: -2/+20%
  • aşırı yük koruması: %100 - 112
  • dayanım gerilimi I/PO/P: 3000V AC
  • dayanım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • dayanım gerilimi O/P-FG: 500V AC
  • çalışma sıcaklığı: -30 ila +70°C