Meanwell RST-10000-48 Yüksek Verimli 10000 Watt Trifaze Paralellenebilir 48 Vdc 210 Amper Standart Güç Kaynağı
Hemen Al
RST-10000-48
Mean Well güç kaynağı serisi RST-10000
10.000W, dahili yardımcı güç (12V/0,1A), alarm sinyalleri, paralel fonksiyon, dahili uzaktan algılama fonksiyonu, 3 fazlı AC girişi, dahili bir muhafaza ile kapalı bir muhafaza içinde anahtarlama güç kaynakları uzaktan AÇMA/KAPAMA kontrolü, vidalı terminaller ve bir fan. Bu cihazlar yerleşik aktif PFC fonksiyonuna sahiptir ve aşırı yüke, fan arızasına, aşırı sıcaklığa, aşırı gerilime ve kısa devreye karşı korunur. 20kW'a kadar aktif akım paylaşımına uygundurlar ve EN55032/EN55011 sınıf A ve EN55032/EN55011 sınıf A ile uyumludurlar. Çıkış voltajı ve sabit akım seviyesi programlanabilir. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki türlerini sunuyoruz: RST-10000-24, RST-10000-36 ve RST-10000-48.
  • tek çıkış
  • çıkış: 9600 - 10,080W
  • giriş voltajı: 3x 3 telli 196 ila 305V AC (47 ila 63Hz) / 3x 4 telli 340 ila 530V AC (47 ila 63Hz)
  • maksimum giriş ani akımı: 100A
  • kaçak akım: <7mA
  • çıkış voltajı ayarı: -2/+20%
  • aşırı yük koruması: %100 - 112
  • dayanım gerilimi I/PO/P: 3000V AC
  • dayanım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • dayanım gerilimi O/P-FG: 500V AC
  • çalışma sıcaklığı: -30 ila +70°C