Meanwell RSP-750-12 Yüksek Verimli 750 Watt 12 Vdc 62.5 Amper Standart Güç Kaynağı
Hemen Al
Mean Well güç kaynağı serisi RSP-750
750W, vidalı terminaller, DC OK sinyali, çıkış voltajı / çıkış akımı için kesme fonksiyonu (%40 ila 110 / harici voltaj 2 ila 5,5V DC), fan, dahili bir muhafaza ile kapalı bir muhafaza içinde anahtarlama güç kaynakları uzaktan algılama fonksiyonu, düşük profil (1U), dahili yardımcı güç (bekleme 5V/0,5A) ve evrensel giriş. Bu cihazlar yerleşik bir aktif PFC fonksiyonuna sahiptir ve aşırı yüke (otomatik kurtarma), aşırı gerilime ve kısa devreye karşı korunur. Kontrol panosu montajına (19") uygundurlar ve UL/EN62368-1'in yanı sıra EN55032 sınıf B ile de uyumludurlar. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki tiplerini sunuyoruz: RSP-750-5, RSP-750-12, RSP -750-15, RSP-750-24, RSP-750-27 ve RSP-750-48.
  • tek çıkış
  • çıkış: 500 ila 753,6W
  • giriş voltajı: 90 - 264V AC (47 - 63Hz), 127 - 370V DC
  • maksimum giriş ani akımı: 40A
  • çıkış voltajı ayarı: ±%10
  • aşırı yük koruması: %105 - 125
  • dayanım gerilimi I/PO/P: 3000V AC
  • dayanım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • dayanım gerilimi O/P-FG: 500V AC
  • çalışma sıcaklığı: -30 ila +70°C