Meanwell RSP-320-48 Yüksek Verimli 320 Watt 48 Vdc 6.7 Amper Standart Güç Kaynağı
Hemen Al
Mean Well güç kaynağı serisi RSP-300
320 W, dahili fan, evrensel giriş ve vidalı terminallere sahip kapalı bir muhafaza (1U) içindeki anahtarlamalı güç kaynakları. Bu cihazlar yerleşik bir aktif PFC fonksiyonuna sahiptir ve aşırı yüke (otomatik kurtarma), kısa devreye ve aşırı gerilime karşı korunur. Düşük yüksekliğe sahiptirler ve EN62368-1'in yanı sıra EN55032 sınıf B'ye de uygundurlar. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki tiplerini sunuyoruz: RSP-320-2.5, RSP-320-3.3, RSP-320-4, RSP-320 -5, RSP-320-7.5, RSP-320-12, RSP-320-13.5, RSP-320-15, RSP-320-24, RSP-320-27, RSP-320-36 ve RSP-320-48 .
  • tek çıkış
  • çıkış: 150 - 321,6W
  • giriş voltajı: 88 - 264V AC (47 - 63Hz), 127 - 370V DC
  • maksimum giriş ani akımı: 40A
  • maksimum kaçak akım: 1mA
  • çıkış voltajı ayarı: ±%10
  • dayanım gerilimi I/PO/P: 3000V AC
  • dayanım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • dayanım gerilimi O/P-FG: 500V AC
  • çalışma sıcaklığı: -30 ila +70°C