Meanwell RSP-2400-12 Yüksek Verimli 2400 Watt Paralellenebilir 12 Vdc 166.7 Amper Standart Güç Kaynağı
Hemen Al
RSP-2400-12
Mean Well güç kaynağı serisi RSP-2400
2400W'lık kapalı bir muhafaza içinde anahtarlamalı güç kaynakları, paralel işlev, yerleşik uzaktan AÇMA/KAPAMA kontrolü, elektrik kesintisi sinyali, yerleşik uzaktan algılama işlevi, vidalı terminaller, fan, yerleşik yardımcı güç ( 12V/0,1A), düşük yüksüz güç ve aktif AC giriş akımı sınırlaması. Bu cihazlar yerleşik bir aktif PFC fonksiyonuna sahiptir ve aşırı yüke, aşırı gerilime ve kısa devreye karşı korunur. 7200W'a (2+1 ünite) kadar aktif akım paylaşımına uygundurlar ve EN55032/EN55011 sınıf B'nin yanı sıra EN55032/EN55011 sınıf A ile de uyumludurlar. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki tiplerini sunuyoruz: RSP-2400- 12, RSP-2400-24 ve RSP-2400-48.
  • tek çıkış
  • çıkış: 2000,4 ila 2400W
  • giriş voltajı: 180 - 264V AC (47 - 63Hz), 254 - 370V DC
  • maksimum giriş ani akımı: 60A
  • kaçak akım: <2mA
  • çıkış voltajı ayarı: ±%10
  • aşırı yük koruması: %100 - 112
  • dayanım gerilimi I/PO/P: 3000V AC
  • dayanım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • dayanım gerilimi O/P-FG: 500V AC
  • çalışma sıcaklığı: -20 ila +70°C