Meanwell RSP-2000-24 Yüksek Verimli 2000 Watt Paralellenebilir 24 Vdc 80 Amper Standart Güç Kaynağı
Hemen Al
RSP-2000-24
Mean Well güç kaynağı serisi RSP-2000
2000W, vidalı terminaller, bir fan, yerleşik uzaktan algılama işlevi, düşük profil (1U/19"), yerleşik yardımcı güç (5V/0,3A ve 12V/0) içeren kapalı bir muhafaza içinde anahtarlama güç kaynakları ,8A), elektrik kesintisi sinyali, dahili uzaktan AÇMA/KAPAMA kontrolü, evrensel giriş ve paralel fonksiyon.Bu cihazlar dahili aktif PFC fonksiyonuna sahiptir ve aşırı yüke (otomatik kurtarma), aşırı gerilime karşı da korunur. 8000W'a (3+1 ünite) kadar aktif akım paylaşımına uygundurlar ve EN55032/EN55011 sınıf B ve EN55032/EN55011 sınıf A ile uyumludurlar.Bu Mean Well serisinin aşağıdaki tiplerini sunuyoruz: RSP-2000-12, RSP-2000-24 ve RSP-2000-48.
  • tek çıkış
  • çıkış: 1200 - 2016W
  • giriş voltajı: 90 - 264V AC (47 - 63Hz), 127 - 370V DC
  • maksimum giriş ani akımı: 50A
  • kaçak akım: <2mA
  • çıkış voltajı ayarı: -12/+16%
  • aşırı yük koruması: %105 - 125
  • dayanım gerilimi I/PO/P: 3000V AC
  • dayanım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • dayanım gerilimi O/P-FG: 500V AC
  • çalışma sıcaklığı: -35 ila +70°C