Meanwell RSP-200-15 Yüksek Verimli 200 Watt 15 Vdc 13.4 Amper Standart Güç Kaynağı
Hemen Al
Mean Well güç kaynağı serisi RSP-200
200 W, evrensel giriş, vidalı terminaller ve alçak profilli (1U) kapalı bir muhafaza içinde anahtarlamalı güç kaynakları. Bu cihazlar yerleşik bir aktif PFC fonksiyonuna sahiptir ve aşırı yüke (otomatik kurtarma), aşırı gerilime ve kısa devreye karşı korunur. Kontrol kabini (19") montajına uygundurlar ve UL/EN62368-1, EN55032 sınıf B, EN61000-3-2 ve EN61000-3-3 ile uyumludurlar. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki tiplerini sunuyoruz: RSP -200-2.5, RSP-200-3.3, RSP-200-4, RSP-200-5, RSP-200-7.5, RSP-200-12, RSP-200-13.5, RSP-200-15, RSP-200 -24, RSP-200-27, RSP-200-36 ve RSP-200-48.
  • tek çıkış
  • çıkış: 100 - 202,5W
  • giriş voltajı: 88 - 264V AC (47 - 63Hz), 124 - 370V DC
  • maksimum giriş ani akımı: 45A
  • kaçak akım: <1mA
  • çıkış voltajı ayarı: ±%10
  • aşırı yük koruması: %105 - 135
  • dayanım gerilimi I/PO/P: 3000V AC
  • dayanım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • dayanım gerilimi O/P-FG: 500V AC
  • çalışma sıcaklığı: -30 ila +70°C