Meanwell RSP-1600-12 Yüksek Verimli 1600 Watt Paralellenebilir 12 Vdc 125 Amper Standart Güç Kaynağı
Hemen Al
RSP-1600-12
Mean Well güç kaynağı serisi RSP-1600
1600W, vidalı terminaller, dahili yardımcı güç (12V/0,8A), paralel fonksiyon, elektrik kesintisi sinyali, dahili uzaktan AÇMA/KAPAMA kontrolü, fan, bir fan ile kapalı bir muhafaza içinde anahtarlamalı güç kaynakları düşük profilli (1U), yerleşik uzaktan algılama işlevi ve evrensel giriş. Bu cihazlar yerleşik bir aktif PFC fonksiyonuna sahiptir ve aşırı yüke, aşırı gerilime ve kısa devreye karşı korunur. Kontrol panosu montajına (19") ve 9600 W'a kadar (5+1 ünite) aktif akım paylaşımına uygundurlar ve EN55032/EN55011 sınıf B ve EN55032/EN55011 sınıf A ile uyumludurlar. Aşağıdaki tipleri sunuyoruz bu Mean Well serisinin: RSP-1600-12, RSP-1600-24, RSP-1600-27, RSP-1600-36 ve RSP-1600-48.
  • tek çıkış
  • çıkış: 1500 - 1608W
  • giriş voltajı: 90 - 264V AC (47 - 63Hz), 127 - 370V DC
  • maksimum giriş ani akımı: 35A
  • kaçak akım: <2mA
  • aşırı yük koruması: %105 - 115
  • dayanım gerilimi I/PO/P: 3000V AC
  • dayanım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • dayanım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • çalışma sıcaklığı: -30 ila +70°C