Meanwell RSP-1500-27 Yüksek Verimli 1500 Watt Paralellenebilir 27 Vdc 56 Amper Standart Güç Kaynağı
Hemen Al
RSP-1500-27
Mean Well güç kaynağı serisi RSP-1500
1500 W, vidalı terminaller, yerleşik uzaktan AÇMA/KAPAMA kontrolü, paralel işlev, yerleşik uzaktan algılama işlevi, düşük profil (2U), fan, yerleşik yardımcı ile kapalı bir muhafaza içinde anahtarlama güç kaynakları güç (12V/0,1A), evrensel bir giriş ve bir elektrik kesintisi sinyali. Bu cihazlar yerleşik bir aktif PFC fonksiyonuna sahiptir ve aşırı yüke, aşırı gerilime ve kısa devreye karşı korunur. Kontrol panosu montajına (19") ve 6000 W'a (3+1 ünite) kadar aktif akım paylaşımına uygundurlar ve EN55032/EN55011 sınıf B ve EN55032/EN55011 sınıf A ile uyumludurlar. Aşağıdaki tipleri sunuyoruz bu Mean Well serisinin: RSP-1500-5, RSP-1500-12, RSP-1500-15, RSP-1500-24, RSP-1500-27 ve RSP-1500-48.
  • tek çıkış
  • çıkış: 1200 - 1536W
  • giriş voltajı: 90 - 264V AC (47 - 63Hz), 127 - 370V DC
  • maksimum giriş ani akımı: 60A
  • kaçak akım: <2mA
  • çıkış voltajı ayarı: ±%10
  • aşırı yük koruması: %105 - 135
  • dayanım gerilimi I/PO/P: 3000V AC
  • dayanım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • dayanım gerilimi O/P-FG: 500V AC
  • çalışma sıcaklığı: -20 ila +70°C