Meanwell RSP-1000-15 Yüksek Verimli 1000 Watt Paralellenebilir 15 Vdc 50 Amper Standart Güç Kaynağı
Hemen Al
RSP-1000-15
Mean Well güç kaynağı serisi RSP-1000
1000W, evrensel giriş, vidalı terminaller, fan, düşük profil (1U/19"), paralel işlev, dahili yardımcı güç (5V/0,5A), DC ile kapalı bir muhafaza içinde anahtarlama güç kaynakları OK sinyali, yerleşik uzaktan algılama işlevi ve yerleşik uzaktan AÇMA/KAPAMA kontrolü.Bu cihazlar yerleşik aktif PFC işlevine sahiptir ve aşırı yüke (otomatik kurtarma), aşırı gerilime ve kısa devreye karşı korunur. 4000 W'a (3+1 ünite) kadar aktif akım paylaşımına uygundur ve EN55032/EN55011 sınıf B ve EN55032/EN55011 sınıf A ile uyumludur. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki tiplerini sunuyoruz: RSP-1000-12, RSP-1000-15, RSP-1000-24, RSP-1000-27 ve RSP-1000-48.
  • tek çıkış
  • çıkış: 720 - 1008W
  • giriş voltajı: 90 - 264V AC (47 - 63Hz), 127 - 370V DC
  • maksimum giriş ani akımı: 40A
  • kaçak akım: <2mA
  • çıkış voltajı ayarı: ±%10
  • aşırı yük koruması: %105 - 125
  • dayanım gerilimi I/PO/P: 3000V AC
  • dayanım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • dayanım gerilimi O/P-FG: 500V AC
  • çalışma sıcaklığı: -20 ila +60°C