Meanwell PSP-600-48 Yüksek Verimli 600 Watt Paralellenebilir 48 Vdc 12.5 Amper Standart Güç Kaynağı
Hemen Al
Mean Well güç kaynağı serisi PSP-600
600 W'lık, evrensel bir girişe, bir fana, vidalı terminallere, paralel işleve, yerleşik uzaktan algılama işlevine, bir DC OK sinyaline ve bir evrensel girişe sahip kapalı bir muhafaza içinde anahtarlamalı güç kaynakları. Bu cihazlar yerleşik bir aktif PFC fonksiyonuna sahiptir ve aşırı yüke (otomatik kurtarma), aşırı gerilime ve kısa devreye karşı korunur. Dahili uzaktan AÇMA/KAPAMA kontrolüne sahiptirler ve UL/EN62368-1, EN55032 sınıf B, EN61000-3-2 ve EN61000-3-3 ile uyumludurlar. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki türlerini sunuyoruz: PSP-600-5, PSP-600-12, PSP-600-13.5, PSP-600-13.5, PSP-600-15, PSP-600-24, PSP-600 -27 ve PSP-600-48.
  • tek çıkış
  • çıkış: 400 ila 600,75W
  • giriş voltajı: 88 - 264V AC (47 - 63Hz), 124 - 370V DC
  • maksimum giriş ani akımı: 40A
  • kaçak akım: <1,3mA
  • çıkış voltajı ayarı: ±%10
  • aşırı yük koruması: %105 - 135
  • dayanım gerilimi I/PO/P: 3000V AC
  • dayanım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • dayanım gerilimi O/P-FG: 500V AC
  • çalışma sıcaklığı: -20 ila +60°C