Meanwell NSP-3200-24 Yüksek Verimli 3200 Watt Paralellenebilir 24 Vdc 133Amper Standart Güç Kaynağı
Hemen Al
NSP-3200-24
Mean Well güç kaynağı serisi NSP-3200
Kapalı bir muhafazada 3200W, evrensel giriş, uzaktan AÇMA/KAPAMA kontrolü, yardımcı güç, fan ve DC-OK sinyali ile anahtarlama güç kaynakları. Bu cihazlar dahili aktif PFC fonksiyonuna sahiptir ve aşırı yük, aşırı sıcaklık, aşırı voltaj ve kısa devreye karşı korumalıdır. Programlanabilir bir çıkış voltajına sahiptir ve EN55032 sınıf B, EN55032 sınıf A, EN61000-3-2 ve EN61000-3-3 ile uyumludur. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki tiplerini sunuyoruz: NSP-3200-24 ve NSP-3200-48.
  • tek çıktı
  • çıkış: 3192 ila 3216W
  • giriş voltajı: 90 ila 264 V AC (47 ila 63 Hz), 127 ila 400 V DC
  • maksimum giriş akımı: 55A
  • kaçak akım: <2mA
  • aşırı yük koruması: %105 ila %115
  • Dayanım gerilimi I/PO/P: 3000V AC
  • Dayanım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • dayanım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • çalışma sıcaklığı: -20 ila +70°C