Meanwell NSP-1600-48 Yüksek Verimli 1600 Watt Paralellenebilir 48 Vdc 33.5 Amper Standart Güç Kaynağı
Hemen Al
NSP-1600-48
Mean Well güç kaynağı serisi NSP-1600
Kapalı bir muhafazada 1600W, evrensel giriş, uzaktan AÇMA/KAPAMA kontrolü, fan, yardımcı güç ve DC-OK sinyali ile anahtarlama güç kaynakları. Bu cihazlar dahili aktif PFC fonksiyonuna sahiptir ve aşırı yük, aşırı sıcaklık, aşırı voltaj ve kısa devreye karşı korumalıdır. Programlanabilir bir çıkış voltajına sahiptir ve EN62368-1, EN55032 sınıf B, EN55032 sınıf A, EN61000-3-2 sınıf A ve EN61000-3-3 ile uyumludur. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki tiplerini sunuyoruz: NSP-1600-12, NSP-1600-24, NSP-1600-36 ve NSP-1600-48.
  • tek çıktı
  • çıkış: 1500 ila 1608W
  • giriş voltajı: 90 ila 26 V AC (47 ila 63 Hz), 127 ila 370 V DC
  • maksimum giriş akımı: 35A
  • kaçak akım: <2mA
  • aşırı yük koruması: %105 ila %115
  • Dayanım gerilimi I/PO/P: 3000V AC
  • Dayanım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • dayanım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • çalışma sıcaklığı: -20 ila +70°C