Meanwell DPU-3200-24 Yüksek Verimli 3200 Watt Paralellenebilir 24 Vdc 133 Amper Standart Güç Kaynağı
Hemen Al
DPU-3200-24
Mean Well güç kaynağı serisi DPU-3200
3200 W, vidalı terminaller, fan ve evrensel giriş içeren kapalı bir muhafaza içinde anahtarlamalı güç kaynakları. Bu cihazlar yerleşik bir aktif PFC fonksiyonuna sahiptir ve aşırı yüke, aşırı sıcaklığa, aşırı gerilime ve kısa devreye karşı korunur. 16.000 W'a (4+1 ünite) kadar aktif akım paylaşımına uygundurlar ve EN55032/EN55011 sınıf B ve EN55032/EN55011 sınıf A ile uyumludurlar. Çıkış voltajı ve sabit akım seviyesi programlanabilir. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki türlerini sunuyoruz: DPU-3200-24 ve DPU-3200-48.
  • tek çıkış
  • çıkış: 3192 - 3216W
  • giriş voltajı: 90 - 264V AC (47 - 63Hz), 127 - 370V DC
  • maksimum giriş ani akımı: 55A
  • kaçak akım: <2mA
  • çıkış voltajı ayarı: ±%1
  • aşırı yük koruması: %105 - 115
  • dayanım gerilimi I/PO/P: 3000V AC
  • dayanım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • dayanım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • çalışma sıcaklığı: -30 ila +70°C