MDR-100-48 Meanwell 100 Watt 48 Vdc 2 Amper Plastik Kasa Ray Tipi Güç Kaynağı
Hemen Al
MDR-100 48V 2A
Mean Well DIN raylı güç kaynağı serisi MDR-100
100 W, DC OK röle kontağı, evrensel giriş, düşük yüksüz güç, güç açma için LED göstergesi ve vida terminalleri (dokunma koruması) ile kapalı bir muhafaza içinde anahtarlama güç kaynakları. Bu cihazlar DIN rayına montaj için uygundur ve aşırı yüke (otomatik kurtarma), aşırı gerilime ve kısa devreye karşı korunur. Fansız bir tasarıma sahiptirler ve EN62368-1, EN55032 sınıf B, EN61204-3 sınıf B, EN61000-3-2 ve EN61000-3-3 ile uyumludurlar. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki türlerini sunuyoruz: MDR-100-12, MDR-100-24 ve MDR-100-48.
  • tek çıkış
  • çıkış: 90 - 96W
  • giriş voltajı: 85 - 264V AC (47 - 63Hz), 120 - 370V DC
  • maksimum giriş ani akımı: 60A
  • kaçak akım: <1mA
  • çıkış voltajı ayarı: +%20
  • yüksüz güç: <1W
  • aşırı yük koruması: %105 - 150
  • dayanım gerilimi I/PO/P: 3000V AC
  • dayanım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • dayanım gerilimi O/P-FG: 500V AC
  • çalışma sıcaklığı: -10 ila +60°C