LRS-350-48 Yüksek Verimli Kapalı Tip 350 Watt 48 Vdc 7.3 Amper Güç Kaynağı
Hemen Al
Giriş
: 90~132VAC / 180~264VAC / 240~370VDC
Çıkış
: 48VDC
Ayar
: 43.2~52.8VDC
Güç
: 350 Watt
Akım
: 7.3 Amper
Fan
: Var
Ebat
: 215x115x30mm