LRS-200-48 Yüksek Verimli Kapalı Tip 200 Watt 48 Vdc 4.4 Amper Güç Kaynağı
Hemen Al
çıkış Frekansı: 47~63Hz
Model numarası: LRS-200-48
çıkış Tipi: single
Çıkış gücü: 300W - 201Input: 90~132VAC/180~264VAC by switch
Dimension: 215*115*30mm (L*W*H)
Weight: 0.66kgRated
Power: 211.2W
Output Voltage: 48V
Rated Current: 4.4A