LRS-100-36 Yüksek Verimli Kapalı Tip 100 Watt 36 Vdc 2.8 Amper Güç Kaynağı
Hemen Al
LRS-100-36
Mean Well LRS-100 serisi güç kaynakları
100 W, evrensel giriş, düşük profil (1U), vidalı terminaller ve düşük yüksüz güç (<0,3 W) ile kapalı muhafaza içinde anahtarlamalı güç kaynakları. Bu cihazlar 5000m'ye kadar olan çalışma yükseklikleri için uygundur ve aşırı yük (otomatik kurtarma), aşırı gerilim ve kısa devrelere karşı korumalıdır. Oldukça verimlidirler ve UL/EN62368-1 ve EN55032 Sınıf B ile uyumludurlar. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki versiyonlarını sunuyoruz: LRS-100-5, LRS-100-12, LRS-100-15, LRS-100 - 24, LRS-100-36 ve LRS-100-48.
  • tek çıkış
  • Güç: 66 - 110,4 W
  • Giriş voltajı aralığı: 85 - 264V AC (47 - 63Hz), 120 - 373V DC
  • maksimum ani akım: 50A
  • Kaçak akım: <0.75mA
  • Çıkış voltajı ayarı: ±10%
  • Aşırı yük koruması: %110 - 150
  • İzolasyon gerilimi I/PO/P: 3750V AC
  • Yalıtım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • Yalıtım gerilimi O/P-FG: 1250V AC
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -30 ila +70°C