LPF-90D-54 Meanwell 90W Dim Edilebilir Led Güç Kaynağı (Trafosu)
Hemen Al
LPF-90D-54
Mean Well LED sürücü serisi LPF-90D
90 W, evrensel giriş, sabit akım ve 3'ü 1 arada karartma işlevine (harici voltaj 1 - 10 V DC, PWM, potansiyometre) sahip plastik bir muhafaza içinde (IP67) LED sürücüler. Bu cihazlar yerleşik bir aktif PFC işlevine sahiptir ve aşırı yüke (otomatik kurtarma), aşırı gerilime ve kısa devreye karşı korumalıdır. LED aydınlatma uygulamaları için uygundurlar ve UL1310 sınıf 2, EN61000-3-2 sınıf C, EN55015, EN61347-1 ve EN61347-2-13 ile uyumludurlar. Bu Mean Well serisinin şu türlerini sunuyoruz: LPF-90D-15, LPF-90D-24, LPF-90D-30, LPF-90D-36, LPF-90D-42, LPF-90D-48 ve LPF-90D -54.
  • tek çıkış
  • çıkış: 75 - 90,3 W
  • giriş gerilimi: 90 - 305V AC (47 - 63Hz), 127 - 431V DC
  • maksimum giriş ani akımı: 70A
  • dayanım gerilimi I/PO/P: 3750V AC
  • çalışma sıcaklığı: -40 ila +70°C
  • boyutlar: 161x61x36mm