LPF-60D-20 Meanwell 60W Dim Edilebilir Led Güç Kaynağı (Trafosu)
Hemen Al
LPF-60D-20
Mean Well LED sürücü serisi LPF-60D
60 W, sabit akım, evrensel giriş ve 3'ü 1 arada karartma işlevine (harici voltaj 0 - 10 V DC, PWM, potansiyometre) sahip plastik bir muhafaza içinde (IP67) LED sürücüler. Bu cihazlar yerleşik bir aktif PFC işlevine sahiptir ve aşırı yüke (otomatik kurtarma), aşırı gerilime ve kısa devreye karşı korumalıdır. LED aydınlatma uygulamaları için uygundurlar ve EN61000-3-2, sınıf C, EN55015, EN61347-1 ve EN61347-2-13 ile uyumludurlar. Bu Ortalama Mean Well serisinin aşağıdaki türlerini sunuyoruz: LPF-60D-12, LPF-60D-15, LPF-60D-20, LPF-60D-24, LPF-60D-30, LPF-60D-36, LPF-60D -42, LPF-60D-48 ve LPF-60D-54.
  • tek çıkış
  • çıkış: 60 - 60,48W
  • giriş gerilimi: 90 - 305V AC (47 - 63Hz), 127 - 431V DC
  • maksimum giriş ani akımı: 55A
  • dayanım gerilimi I/PO/P: 3750V AC
  • çalışma sıcaklığı: -40 ila +80°C
  • boyutlar: 162,5x43x32mm