LPF-25D-54 Meanwell 25W Dim Edilebilir Led Güç Kaynağı (Trafosu)
Hemen Al
LPF-25D-54
Mean Well LED sürücü serisi LPF-25D
25 W, evrensel giriş, 3'ü 1 arada karartma işlevi (harici voltaj 1 - 10 V DC, PWM, potansiyometre) ve sabit akım ile plastik bir muhafaza içinde (IP67) LED sürücüler. Bu cihazlar yerleşik bir aktif PFC işlevine sahiptir ve aşırı yük (otomatik kurtarma), kısa devre ve aşırı gerilime karşı korumalıdır. LED aydınlatma uygulamaları için uygundurlar ve UL1310 sınıf 2, EN61000-3-2, sınıf C, EN55015, EN61347-1 ve EN61347-2-13 ile uyumludurlar. Bu Ortalama Kuyu serisinin aşağıdaki türlerini sunuyoruz: LPF-25D-12, LPF-25D-15, LPF-25D-20, LPF-25D-24, LPF-25D-30, LPF-25D-36, LPF-25D -42, LPF-25D-48 ve LPF-25D-54.
  • tek çıkış
  • çıkış: 25 - 25,44 W
  • giriş gerilimi: 90 - 305V AC (47 - 63Hz), 127 - 431V DC
  • maksimum giriş ani akımı: 50A
  • dayanım gerilimi I/PO/P: 3750V AC
  • çalışma sıcaklığı: -35 ila +70°C
  • boyutlar: 148x40x32mm