HLG-80H-42A Meanwell 80 Watt İp67 Pfc Fonksiyonlu Metal Kasa Güç Kaynağı
Hemen Al
HLG-80H-42A
Mean Well HLG-80H serisi LED güç kaynakları
80 W, sabit akım/sabit voltaj (karma mod) ve SELV çıkışı ile metal muhafaza (IP65) içinde LED anahtarlamalı güç kaynakları. Bu cihazlar, dahili bir PFC devresine ve çıkış voltajını veya akım limitini ayarlamak için dahili bir potansiyometreye sahiptir ve aşırı yük (otomatik kurtarma), aşırı sıcaklık, kısa devre ve aşırı gerilime karşı korumalıdır. LED aydınlatma uygulamaları için uygundurlar ve EN61347-1, EN61347-2-13, EN55015 ve EN61000-3-2 Sınıf C ile uyumludurlar. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki versiyonlarını sunuyoruz: HLG-80H-12A, HLG-80H - 15A, HLG-80H-20A, HLG-80H-24A, HLG-80H-30A, HLG-80H-36A, HLG-80H-42A, HLG-80H-48A ve HLG-80H-54A.
  • tek çıkış
  • Güç: 60 - 82,8 W
  • Giriş voltajı aralığı: 90 - 305V AC (47 - 63Hz), 127 - 431V DC
  • maksimum ani akım: 70A
  • İzolasyon gerilimi I/PO/P: 3750V AC
  • Yalıtım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • Yalıtım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -40 ila +80°C
  • Boyutlar: 195,6x61,5x38,8 mm