HLG-60H-20A Meanwell 60 Watt İp67 Pfc Fonksiyonlu Metal Kasa Güç Kaynağı
Hemen Al
HLG-60H-20A
Mean Well HLG-60H serisi LED güç kaynakları
60 W, sabit akım/sabit voltaj (karma mod) ve SELV çıkışı ile metal muhafaza (IP65) içinde LED anahtarlamalı güç kaynakları. Bu cihazlar dahili bir PFC devresine sahiptir ve aşırı yük (otomatik kurtarma), kısa devre, aşırı sıcaklık ve aşırı gerilime karşı korumalıdır. LED aydınlatma uygulamaları için uygundurlar, akım sınırını ve çıkış voltajını ayarlamak için bir potansiyometreye sahiptirler ve EN61347-1, EN61347-2-13, EN55015 ve EN61000-3-2 Sınıf C ile uyumludurlar. Bunun aşağıdaki versiyonlarını sunuyoruz. Ortalama Kuyu serisi: HLG-60H-15A, HLG-60H-20A, HLG-60H-24A, HLG-60H-30A, HLG-60H-36A, HLG-60H-42A, HLG-60H-48A ve HLG-60H- 54A.
  • tek çıkış
  • Güç: 60 - 62,4 W
  • Giriş voltajı aralığı: 90 - 305V AC (47 - 63Hz), 127 - 431V DC
  • maksimum ani akım: 55A
  • İzolasyon gerilimi I/PO/P: 3750V AC
  • Yalıtım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • Yalıtım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -40 ila +80°C
  • Boyutlar: 171x61.5x36.8mm