HLG-600H-48A Meanwell 600 Watt İp67 Pfc Fonksiyonlu Metal Kasa Güç Kaynağı
Hemen Al
HLG-600H-48A
Mean Well HLG-600H serisi LED güç kaynakları
Çıkış voltajı/akım sınırlamasını ayarlamak için 600 W, sabit akım, sabit voltaj, SELV çıkışı ve dahili potansiyometre ile metal bir muhafaza içinde (IP65) LED anahtarlamalı güç kaynakları. Bu cihazlar dahili bir PFC devresine sahiptir ve aşırı yük (otomatik kurtarma), aşırı sıcaklık, aşırı gerilim ve kısa devrelere karşı korumalıdır. LED aydınlatma uygulamaları için uygundur, kısılamaz ve EN61347-2-13, EN61347-1, EN61547, EN55015, EN61000-3-2 Sınıf C ve EN61000-3-3 ile uyumludur. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki versiyonlarını sunuyoruz: HLG-600H-12A, HLG-600H-15A, HLG-600H-20A, HLG-600H-24A, HLG-600H-30A, HLG-600H-36A, HLG-600H -42A, HLG-600H-48A ve HLG-600H-54A.
  • tek çıkış
  • Güç: 480 - 604,8 W
  • Giriş voltajı aralığı: 90 - 305V AC (47 - 63Hz), 127 - 431V DC
  • maksimum ani akım: 70A
  • İzolasyon gerilimi I/PO/P: 3750V AC
  • Yalıtım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • Yalıtım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -40 ila +90°C
  • Boyutlar: 280x144x48,5 mm