HLG-480H-36A Meanwell 480 Watt İp67 Pfc Fonksiyonlu Metal Kasa Güç Kaynağı
Hemen Al
HLG-480H-36A
Mean Well HLG-480H serisi LED güç kaynakları
480 W, sabit akım, SELV çıkışı ve çıkış voltajı/akım sınırlamasını ayarlamak için dahili potansiyometre ile alüminyum gövdede (IP65) LED anahtarlamalı güç kaynakları. Bu cihazlar dahili bir PFC devresine sahiptir ve aşırı yük (otomatik kurtarma), aşırı sıcaklık, kısa devre ve aşırı gerilime karşı korumalıdır. LED aydınlatma uygulamaları için uygundur, kısılamaz ve EN61347-1, EN61347-2-13, EN55015, EN61000-3-2 Sınıf C, EN61000-3-3 ve EN61547 ile uyumludur. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki versiyonlarını sunuyoruz: HLG-480H-24A, HLG-480H-30A, HLG-480H-36A, HLG-480H-42A, HLG-480H-48A ve HLG-480H-54A.
  • tek çıkış
  • Güç: 478,8 - 480,6 W
  • Giriş voltajı aralığı: 90 - 305V AC (47 - 63Hz), 127 - 431V DC
  • maksimum ani akım: 35A
  • İzolasyon gerilimi I/PO/P: 3750V AC
  • Yalıtım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • Yalıtım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -40 ila +90°C
  • Boyutlar: 262x125x43,8 mm