HLG-320H-24A Meanwell 320 Watt İp67 Pfc Fonksiyonlu Metal Kasa Güç Kaynağı
Hemen Al
HLG-320H-24A
Mean Well HLG-320H serisi LED güç kaynakları
320 W, SELV çıkışı, sabit akım, sabit gerilim ve akım sınırı/çıkış gerilimini ayarlamak için dahili potansiyometre ile metal bir muhafaza içinde (IP65) LED anahtarlamalı güç kaynakları. Bu cihazlar dahili bir PFC devresine sahiptir ve aşırı yük (otomatik kurtarma), aşırı sıcaklık, kısa devre ve aşırı gerilime karşı korumalıdır. LED aydınlatma uygulamaları için uygundur, kısılabilir değildir ve EN61347-1, EN61347-2-13, EN61547, EN55015, EN61000-3-3 ve EN61000-3-2 Sınıf C ile uyumludur. Bu Ortalamanın aşağıdaki versiyonlarını sunuyoruz Kuyu serisi : HLG-320H-12A, HLG-320H-15A, HLG-320H-20A, HLG-320H-24A, HLG-320H-30A, HLG-320H-36A, HLG-320H-42A, HLG-320H-48A ve HLG -320H-54A.
  • tek çıkış
  • Güç: 264 - 321,6 W
  • Giriş voltajı aralığı: 90 - 305V AC (47 - 63Hz), 127 - 431V DC
  • maksimum ani akım: 70A
  • İzolasyon gerilimi I/PO/P: 3750V AC
  • Yalıtım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • Yalıtım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -40 ila +90°C
  • Boyutlar: 252x90x43,8 mm