HLG-320H-12B Meanwell 320 Watt İp67 3 in 1 Dim Edilebiler LED Güç Kaynakları
Hemen Al
HLG-320H-12B
Mean Well HLG-320H serisi LED güç kaynakları
320 W, sabit voltaj, sabit akım, SELV çıkışı ve 3'ü 1 arada karartma işlevine (1 ila 10 V DC, PWM, 100 kOhm potansiyometre) sahip metal muhafaza içinde LED anahtarlamalı güç kaynakları (IP67). Bu cihazlar dahili bir PFC devresine sahiptir ve aşırı yük (otomatik kurtarma), aşırı sıcaklık, kısa devre ve aşırı gerilime karşı korumalıdır. LED aydınlatma uygulamaları için uygundurlar ve EN61347-2-13, EN61347-1, EN61547, EN55015, EN61000-3-2 Sınıf C ve EN61000-3-3 ile uyumludurlar. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki versiyonlarını sunuyoruz: HLG-320H-12B, HLG-320H-20B, HLG-320H-24B, HLG-320H-36B, HLG-320H-42B, HLG-320H-48B ve HLG-320H -54B.
  • tek çıkış
  • Güç: 264 - 321,6 W
  • Giriş voltajı aralığı: 90 - 305V AC (47 - 63Hz), 127 - 431V DC
  • maksimum ani akım: 70A
  • İzolasyon gerilimi I/PO/P: 3750V AC
  • Yalıtım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • Yalıtım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -40 ila +90°C
  • Boyutlar: 252x90x43,8 mm