HLG-185H-20B Meanwell 185 Watt İp67 3 in 1 Dim Edilebiler LED Güç Kaynakları
Hemen Al
  • Dim edilebilir LED sürücüsü.
    LED'leri doğrudan sabit akımda beslemek için özel olarak tasarlanmıştır.
    IP67 su geçirmez metal kutuda biçimlendirin .
    Giriş aralığı 90-305Vac  47-63Hz.
    9.3 Bir sabit akım çıkışı.
    Yük talebine göre sabit akım modunda  10  ila 20Vdc çıkış voltaj aralığı.
    Güç: 186W.
    Tipik verimlilik:  %93.
    1-10V regülatör , 100Hz ila 3KHz frekanslı veya 0 ila 100K Ohm dirençli 10V PWM sinyali ile  çıkış yoğunluğunun %10 ila %100'ü arasında  düzenleme . Regülasyon ile çıkışı kapatamıyoruz, ancak %10'a kadar inebiliyoruz.
    Toprak bağlantılı giriş sınıfı I.
    Giriş ve çıkış izolasyonu: 3750Vac.
     Tam yükte 230Vac'ta güç düzeltme faktörü >0,95 .
    Tc kutusu çalışma sıcaklığı aralığı  -40  ile  +70ºC  arasındadır  .
    Boyutlar (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik):  228 x 68 x 38,8 mm.