HLG-150H-54B Meanwell 150 Watt İp67 3 in 1 Dim Edilebiler LED Güç Kaynakları
Hemen Al
  • HLG-150H-54B
    Mean Well HLG-150H serisi LED güç kaynakları
    150 W, SELV çıkışı, sabit akım, sabit voltaj ve 3'ü 1 arada kısma işlevli (1 ila 10 V DC, PWM, 100 kOhm potansiyometre) metal muhafaza içinde LED anahtarlamalı güç kaynakları (IP67). Bu cihazlar dahili bir PFC devresine sahiptir ve aşırı yük (otomatik kurtarma), kısa devre, aşırı sıcaklık ve aşırı gerilime karşı korumalıdır. LED aydınlatma uygulamaları için uygundurlar ve EN61347-1, EN61347-2-13, EN55015, EN61000-3-2 Sınıf C, EN61000-3-3 ve EN61547 ile uyumludurlar. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki versiyonlarını sunuyoruz: HLG-150H-12B, HLG-150H-15B, HLG-150H-24B, HLG-150H-36B, HLG-150H-42B, HLG-150H-48B ve HLG-150H -54B.
  • tek çıkış
  • Güç: 150 - 153,6 W
  • Giriş voltajı aralığı: 90 - 305V AC (47 - 63Hz), 127 - 431V DC
  • maksimum ani akım: 65A
  • İzolasyon gerilimi I/PO/P: 3750V AC
  • Yalıtım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • Yalıtım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -40 ila +90°C
  • Boyutlar: 228x68x38,8 mm