HLG-120H-30A Meanwell 120 Watt İp67 Pfc Fonksiyonlu Metal Kasa Güç Kaynağı
Hemen Al
HLG-120H-30A
Mean Well HLG-120H serisi LED güç kaynakları
120 W, sabit akım/sabit voltaj (karma mod) ve SELV çıkışı ile metal muhafaza (IP65) içinde LED anahtarlamalı güç kaynakları. Bu cihazlar, çıkış voltajı/akım limitini ayarlamak için dahili bir potansiyometreye ve yerleşik bir PFC devresine sahiptir ve aşırı yük (otomatik kurtarma), aşırı sıcaklık, aşırı gerilim ve kısa devreye karşı korumalıdır. LED aydınlatma uygulamaları için uygundur, kısılamaz ve EN61347-1, EN61347-2-13, EN55015, EN61000-3-2 Sınıf C, EN61000-3-3 ve EN61547 ile uyumludur. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki versiyonlarını sunuyoruz: HLG-120H-12A, HLG-120H-15A, HLG-120H-20A, HLG-120H-24A, HLG-120H-30A, HLG-120H-36A, HLG-120H -42A, HLG-120H-48A ve HLG-120H-54A.
  • tek çıkış
  • Güç: 120 - 124,2 W
  • Giriş voltajı aralığı: 90 - 305V AC (47 - 63Hz), 127 - 431V DC
  • maksimum ani akım: 60A
  • Aşırı akım koruması: %95 - 108
  • İzolasyon gerilimi I/PO/P: 3750V AC
  • Yalıtım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • Yalıtım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -40 ila +80°C
  • Boyutlar: 220x68x38.8mm