HLG-100H-36B Meanwell 100 Watt İp67 3 in 1 Dim Edilebiler LED Güç Kaynakları
Hemen Al
  • HLG-100H-36B
    Mean Well HLG-100H serisi LED güç kaynakları
    100 W, SELV çıkışlı ve 3'ü 1 arada karartma işlevli (1 ila 10 V DC, PWM, 100 kOhm potansiyometre) metal muhafaza içinde (IP67) LED anahtarlamalı güç kaynakları. Bu cihazlar dahili bir PFC devresine sahiptir ve aşırı yük (otomatik kurtarma), aşırı gerilim, aşırı sıcaklık ve kısa devrelere karşı korumalıdır. LED aydınlatma uygulamaları için uygundurlar ve EN61347-1, EN61347-2-13, EN55015, EN61000-3-2 Sınıf C, EN61000-3-3 ve EN61547 ile uyumludurlar. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki versiyonlarını sunuyoruz: HLG-100H-24B, HLG-100H-36B, HLG-100H-42B, HLG-100H-48B ve HLG-100H-54B.
  • tek çıkış
  • Güç: 95,4 ila 96 W
  • Giriş voltajı aralığı: 90 - 305V AC (47 - 63Hz), 127 - 431V DC
  • maksimum ani akım: 60A/230V AC
  • İzolasyon gerilimi I/PO/P: 3750V AC
  • Yalıtım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • Yalıtım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -40 ila +70°C
  • Boyutlar: 220x68x38.8mm