ELG-300-12A Meanwell 300 Watt İp67 Pfc Fonksiyonlu Metal Kasa Güç Kaynağı
Hemen Al
ELG-300-12A
ELG-300 serisinden Mean Well LED güç kaynakları
300 W, sabit akım, sabit voltaj, SELV çıkışı, 6 kV dalgalanma bağışıklık seviyesi ve akım sınırını ayarlamak için dahili potansiyometre ile metal bir muhafaza içinde (IP67) LED anahtarlamalı güç kaynakları. Bu cihazlar dahili bir PFC devresine sahiptir ve aşırı yük (otomatik kurtarma), aşırı sıcaklık, kısa devre ve aşırı gerilime karşı korumalıdır. LED aydınlatma uygulamaları için uygundur, kısılamaz ve EN55015, EN61547, EN61000-3-2 Sınıf C, EN61000-3-3, EN61347-1 ve EN61347-2-13 ile uyumludur. Bu Mean Well serisinin şu versiyonlarını sunuyoruz: ELG-300-12A ve ELG-300-24A.
  • tek çıkış
  • Güç: 264 - 300W
  • Giriş voltajı aralığı: 100 - 305V AC (47 - 63Hz), 142 - 431V DC
  • maksimum ani akım: 45A
  • İzolasyon gerilimi I/PO/P: 3750V AC
  • Yalıtım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • Yalıtım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -40 ila +85°C
  • Boyutlar: 246x77x39,5 mm