ELG-240-54A Meanwell 240 Watt İp67 Pfc Fonksiyonlu Metal Kasa Güç Kaynağı
Hemen Al
ELG-240-54A
ELG-240 serisinden Mean Well LED güç kaynakları
Çıkış voltajı/akım sınırlamasını ayarlamak için 240 W, sabit akım, sabit voltaj, koruyucu topraklama PE ve dahili potansiyometre ile metal bir muhafaza içinde (IP65) LED anahtarlamalı güç kaynakları. Bu cihazlar dahili bir PFC devresine sahiptir ve aşırı yük (otomatik kurtarma), aşırı sıcaklık, kısa devre ve aşırı gerilime karşı korumalıdır. LED aydınlatma uygulamaları için uygundur, kısılamaz ve EN61347-1, EN61347-2-13, 6kV Surge Immunity Level, EN55015, EN61000-3-2 Class C, EN61000-3-3 ve EN61547 ile uyumludur. Bu Mean Well serisinin şu versiyonlarını sunuyoruz: ELG-240-24A-3Y, ELG-240-36A-3Y, ELG-240-42A-3Y, ELG-240-48A-3Y ve ELG-240-54A-3Y .
  • tek çıkış
  • Güç: 239,76 - 240,3 W
  • Giriş voltajı aralığı: 100 - 305V AC (47 - 63Hz), 142 - 431V DC
  • maksimum ani akım: 60A
  • Yüksüz güç: <0,5 W
  • İzolasyon gerilimi I/PO/P: 3750V AC
  • Yalıtım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • Yalıtım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -40 ila +90°C
  • Boyutlar: 244x71x37,5 mm