ELG-200-48A Meanwell 200 Watt İp67 Pfc Fonksiyonlu Metal Kasa Güç Kaynağı
Hemen Al
ELG-200-48A
ELG-200 serisinden Mean Well LED güç kaynakları
200 W, sabit akım, sabit voltaj, SELV çıkışı ve PE koruyucu iletken ile metal muhafaza (IP65) içinde LED anahtarlamalı güç kaynakları. Bu cihazlar, çıkış voltajı/akım limitini ayarlamak için dahili bir potansiyometreye ve yerleşik bir PFC devresine sahiptir ve aşırı yük (otomatik kurtarma), aşırı sıcaklık, kısa devre ve aşırı gerilime karşı korumalıdır. LED aydınlatma uygulamaları için uygundur, kısılamaz ve 6kV Aşırı Gerilim Bağışıklık Seviyesi, EN61347-1, EN61347-2-13, EN55015, EN61000-3-2 Sınıf C, EN61000-3-3 ve EN61547 ile uyumludur. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki versiyonlarını sunuyoruz: ELG-200-12A-3Y, ELG-200-24A-3Y, ELG-200-36A-3Y, ELG-200-42A-3Y, ELG-200-48A-3Y ve ELG-200-54A-3Y.
  • tek çıkış
  • Güç: 192 - 201,6 W
  • Giriş voltajı aralığı: 100 - 305V AC (47 - 63Hz), 142 - 431V DC
  • maksimum ani akım: 60A
  • Yüksüz güç: <0,5 W
  • İzolasyon gerilimi I/PO/P: 3750V AC
  • Yalıtım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • Yalıtım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -40 ila +90°C
  • Boyutlar: 244x71x37,5 mm