ELG-150-42A Meanwell 150 Watt İp67 Pfc Fonksiyonlu Metal Kasa Güç Kaynağı
Hemen Al
ELG-150-42A
ELG-150 serisinden Mean Well LED güç kaynakları
150 W, koruyucu topraklamalı PE, sabit akım, sabit voltaj ve SELV çıkışı ile metal gövdede (IP65) LED anahtarlamalı güç kaynakları. Bu cihazlar, akım sınırını/çıkış voltajını ayarlamak için dahili bir potansiyometreye ve yerleşik bir PFC devresine sahiptir ve aşırı yük (otomatik kurtarma), kısa devre, aşırı sıcaklık ve aşırı gerilime karşı korumalıdır. LED aydınlatma uygulamaları için uygundur, kısılamaz ve EN61347-1, EN61347-2-13, EN55015, EN61000-3-2 Sınıf C, EN61000-3-3, EN61547 ve 6kV Aşırı Gerilim Bağışıklık Seviyesi ile uyumludur. Bu Mean Well serisinin aşağıdaki versiyonlarını sunuyoruz: ELG-150-12A-3Y, ELG-150-24A-3Y, ELG-150-36A-3Y, ELG-150-42A-3Y, ELG-150-82A-3Y ve ELG-150-54A-3Y.
  • tek çıkış
  • Güç: 120 - 151,2 W
  • Giriş voltajı aralığı: 100 - 305V AC (47 - 63Hz), 142 - 431V DC
  • maksimum ani akım: 65A
  • Yüksüz güç: <0,5 W
  • İzolasyon gerilimi I/PO/P: 3750V AC
  • Yalıtım gerilimi I/P-FG: 2000V AC
  • Yalıtım gerilimi O/P-FG: 1500V AC
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -40 ila +90°C
  • Boyutlar: 219x63x35,5 mm